Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Hotel Flisvos +++ (kategorie C)

Destinace:Řecko \ Peloponés \ Tolo (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:Letenku Praha - Kalamata – Praha , letištní taxy na letišti v Praze a v Řecku, bezpečnostní letištní taxy, transfer letiště – letovisko – letiště, 11x ubytování, 11x stravování dle popisu v katalogu, výše uvedený program, česky mluvícího delegáta., který podává výklad v autobuse, komplexní cestovní pojištění, zákonné pojištění ve znění zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:Palivovou taxu ( o jeho výši budete informováni nejpozději 21 dnů před odletem, předpokládaná výše je 700 – 1100 Kč/osoba), fakultativní výlety, vstupy a místního průvodce
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Příjemný hotel rodinného typu, zrekonstruovaný v roce 2005, je postaven přímo nad mořem a leží nedaleko centra s řadou nákupních a zábavních možností. Široká pláž letoviska se nachází ve vzdálenosti cca 200m, kde je možnost pronájmu slunečníků, lehátek a vodních sportů. V okolí najdete celou řadu marketů, obchodů se suvenýry, restaurace, kavárny, bary aj.
Ubytování:Hotel má 36 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a 3lůžkové pokoje), které jsou vybaveny koupelnou se sprchou, některé vanou a sprchou, paralelním telefonem, možností připojení na internet (za poplatek), WC, klimatizací, fénem, telefonem, ledničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem s výhledem na hory a letovisko nebo na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci zdarma. Jednolůžkové pokoje jsou jen s výhledem na hory.
Zařízení:Vvstupní hala, recepce, trezor, salónek, výtah, telefonní automat, bar, restaurace s výhledem na moře, kavárna s TV se satelitním příjmem
Stravování:Formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.
Hodnocení:Příjemné posezení v hotelové restauraci a baru s krásným výhledem na moře, zrekonstruovaný rodinný hotel, blízko pláže.
Poznámka:Sport a zábava: hoteloví hosté mohou zdarma využívat bazén se slunečníky a lehátky v hotelu FLISVOS ROYAL, cca 10 m. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 až 8€/set/den). Na pláži jsou též bohaté možnosti různých vodních sportů (za poplatek).


Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:VTT

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích