Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Studia Dimitra ++

Destinace:Řecko \ Peloponés \ Tolo (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:Letenku Praha - Kalamata – Praha , letištní taxy na letišti v Praze a v Řecku, bezpečnostní letištní taxy, transfer letiště – letovisko – letiště, 11x ubytování, 11x stravování dle popisu v katalogu, výše uvedený program, česky mluvícího delegáta., který podává výklad v autobuse, komplexní cestovní pojištění, zákonné pojištění ve znění zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:Ppalivovou taxu ( o jeho výši budete informováni nejpozději 21 dnů před odletem, předpokládaná výše je 700 – 1100 Kč/osoba), fakultativní výlety, vstupy a místního průvodce.
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Studia s rodinnou atmosférou jsou vzdálena cca 30m od centra letoviska a cca 60m od moře a úzké písečné pláže s kamínky. Široká písečná pláž letoviska s možnostmi vodních sportů, pronájmem slunečníků a lehátek je vzdálena cca 500m. Je k dosažení po hlavní silnici. Centrum letoviska, které se každoročně rozrůstá o nové ubytovací kapacity a možnosti nákupů, nabízí široké příležitosti k zábavě. Je zde řada restaurací, taveren, barů, obchodů, stánků s rychlým občerstvením, pekáren, cukráren, lékáren, zlatnictví, minimarketů, supermarketů, obchodů se suvenýry aj.
Ubytování:Celkem je zde 14 studií (2lůžkové s možností jedné nebo dvou přistýlek), která jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV se satelitním příjmem, kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, okolní zástavbu nebo směrem k moři. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den/pokoj). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Studia též nabízejí pro své hosty zdarma možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláž (za vratný depozit).
Zařízení:Recepce (během dne), malý salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace a zahradní taverna.
Stravování:Formou polopenze. Snídaně – bufet a servírované večeře, které jsou podávány v taverně před penzionem nebo v restauraci uvnitř.
Hodnocení:Rodinná atmosféra, blízko centra, dobrá cena.
Poznámka:Sport a zábava: různé druhy vodních sportů na pláži (za poplatek). Denní i noční zábava v letovisku.


Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:VTT

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích